Kariéra

ArcelorMittal Distribution Czech Republic, distribuční a servisní společnost koncernu ArcelorMittal, největšího světového producenta oceli, v současné době posiluje svůj tým. Hledáme vhodné kandidáty pro pracoviště ve Frýdku – Místku na pozici:

Obchodní referent

Pracovní náplň:

  • Administrativní a organizační podpora obchodního oddělení
  • Aktivní spolupráce s tuzemskými i zahraničními zákazníky
  • Příjem a zpracování objednávek, realizace dodávek pro zákazníky
  • Zadávání dat do informačního systému
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Reporting a monitoring klíčových ukazatelů

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání (maturita)
  • Praxe na obdobné pozici/ znalost hutních materiálů velkou výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Zákaznicky orientovanou osobnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavé ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Odesláním životopisu či jiných osobních dokumentů udělujete společnosti ArcelorMittal Distribution Czech Republic, s.r.o. výslovný souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro účely výběrových řízení na volná pracovní místa v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Údaje budou uchovány a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit společnosti ArcelorMittal Distribution Czech Republic, s.r.o., a to až do odvolání písemnou formou. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas se zpracováním těchto údajů je možno kdykoliv odvolat.